Zaproszenie do udziału w konkursach interaktywnych

Szanowni Państwo, Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału wszystkich mieszkańców Gminy Lubasz w interaktywnej zabawie konkursowej. Sytuacja w kraju i na świecie, odpowiedzialność za zdrowie i życie powoduję, że spędzamy dużo czasu w domu, z dala od skupisk ludzi. Słusznie, tylko wykonując zalecenia pokonamy to wyzwanie i po wszystkim wrócimy silniejsi do "normalności"! Zachęcamy do wspólnej zabawy i co równie ważne bezpiecznej, dzięki której będziemy mogli rozwijać swoje talenty.

REKLAMA

Ogłaszamy następujące konkursy

"PIĘKNE DOMOWE CZYTANIE" 

Wspólnie z Biblioteką Publiczną im.księdza Antoniego Ludwiczaka zachęcamy do głośnego czytania fragmentu prozy lub utworu poetyckiego. Repertuar dowolny, wykonanie indywidualne, nagrania w formie video maksymalnie 3 minutowe prosimy zamieszczać w komentarzach pod postem.

"KONKURS LITERACKI"

Uczestników prosimy o napisanie reportażu, wypracowania, opowiadania lub wiersza na temat związany z rodziną, domem lub Gmina Lubasz. Prace powinny być maksymalnie do 2500 znaków lub 2 stron formatu a 4. Prosimy również o wklejanie pod postem o konkursie na profilu facebookowym. 


"KONKURS PLASTYCZNY"

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, wykonane prace prosimy w formie zdjęcia dodawać do komentarzy pod postem do dnia 3 kwietnia, a tytuł prac to: "Mój autoportret".


"KONKURS WIEDZY O GMINIE LUBASZ" 

Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu w formie online przeprowadzi w dniu 5 kwietnia tj. niedziela o godzinie 17.00 konkurs online na profilu facebookowym, w którym wziąć będzie mógł udział każdy. Seria pytań będzie pojawiała się co kilka minut w poście na profilu. Zakres wiedzy niezbędnej do udziału to historia i zabytki, życie społeczne, sport, kultura i rekreacja. 


NA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSÓW CZEKAJĄ NAGRODY, KTÓRE WRĘCZYMY W PIERWSZYM MOŻLIWYM TERMINIE. KONKURSY NIE ODBYWAJĄ SIĘ Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE. NAJWAŻNIEJSZE SĄ CHĘCI I DOBRA ZABAWA


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki