Zarząd firmy Hydro w Trzciance przekazał 120 000 zł na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z epidemią

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W trosce o najbliższą społeczność, Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. włączyło się w zbiórkę dla Szpitala Powiatowego im Jana Pawła II w Trzciance.

REKLAMA

Zarząd firmy Hydro w Trzciance przekazał 120 000 zł na wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z epidemią.

Środki będą przeznaczone na zakup respiratorów, które odgrywają kluczową rolę w ratowaniu życia pacjentów zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2. 

Firmie, dzięki szeregu decyzji i działań podjętych w ostatnich dniach oraz mobilizacji załogi, udaje się utrzymać produkcję, co jest korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. Wiąże się to jednak z szeregiem ograniczeń związanych z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego. 

Priorytetem firmy niezmiennie jest utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa! W tym celu Hydro niezwłocznie wprowadziło szereg procedur prewencyjnych i dodatkowych środków ostrożności w celu ochrony pracowników i ich rodzin przed wirusem. Ważne jest jednak odpowiedzialne postępowanie wszystkich zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki