Zawody pływackie służb mundurowych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 28)

 

W dniu 7 września 2018 roku odbyły się IV Powiatowe Zawody Pływackie Służb Mundurowych Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. W zmaganiach uczestniczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, druhowie OSP z Wielenia i Niekurska, uczniowie klas mundurowych szkoły ponadpodstawowej „Edukacja Lubasz” oraz strażacy Komendy Powiatowej PSP w Czarnkowie. Łącznie do rywalizacji na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czarnkowie stanęło 33 uczestników .

REKLAMA

Zawody sędziował zespół ratowników drużyny WOPR „Anioły” z Trzcianki pod przewodnictwem sędziego głównego p. Adriana Hałuszka. W ramach dyscypliny rozegrano trzy konkurencje - indywidualne (50m stylem dowolnym, 100 m stylem klasycznym) oraz sztafetę drużynową (4x50m).

Wyniki poszczególnych konkurencji przedstawiały się następująco:

 

Styl dowolny 50 m

1 miejsce – Michalak Grzegorz - Edukacja Lubasz

2 miejsce – Karpowicz Krystian - JRG Trzcianka

3 miejsce – Janyszka Piotr - Edukacja Lubasz

 

Styl klasyczny 100 m

1 miejsce - Piotr Ryżek - Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie

2 miejsce - Michał Macyszyn - Komenda Powiatowa PSP Czarnków

3 miejsce - Gomułka Wojciech - Edukacja Lubasz

 

Sztafeta 4 x 50 m

1 miejsce - Edukacja Lubasz

2 miejsce - JRG Trzcianka

3 miejsce - KPP Policji

4 miejsce - JRG PSP Czarnków

5 miejsce - OSP Wieleń

6 miejsce - OSP Niekursko

7 miejsce - KP PSP Czarnków

 

Podczas zawodów zaprezentowano również pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu drużyny WOPR „Anioły” Trzcianka. Zawody objęte były patronatem Starosty Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego, Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat i Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Tekst i zdjęcia: KP PSP w Czarnkowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki