Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W minioną niedzielę odbyła się nad lubaskim jeziorem kolejna edycja zawodów wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Lubasz. Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników reprezentujących różne koła okręgu nadnoteckiego.

REKLAMA

W kategorii senior niedzielne wędkowanie wygrał, Łukasz Graj przed Markiem Walkowiakiem, a na najniższym stopniu podium uplasował się Sławomir Kitcza. W kategorii junior, laur zwycięstwa przypadł Maciejowi Błażyńskiemu z Goraja. Zawodnicy łącznie złowili 34 kg ryb. Zawody były organizowane w systemie NO KILL, co oznacza, że wyłowione ryby trafiły ponownie do akwenu. 

Po zakończeniu zawodów Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda podziękował wszystkim za udział oraz wręczył zwycięzcą poszczególnych kategorii nagrody oraz puchary.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marcin Dudziak GOK Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki