Zderzenie dwóch pojazdów w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

5 sierpnia br. przed godziną 11:00 w Trzciance na drodze wojewódzkiej nr 180 doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe którymi podróżowały trzy osoby.

REKLAMA

Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że jeden z pojazdów znajduje się na drodze blokując ruch na jednym pasie jezdni, natomiast drugi w wyniku zderzenia wpadł do przydrożnego rowu. 

Kierowcy oraz pasażerka opuścili pojazdy o własnych siłach. Strażacy niezwłocznie przystąpili do udzielenia poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy i zabezpieczenia miejsca zdarzenia. 

Wskutek kolizji, dwie osoby (w tym kobieta w zaawansowanej ciąży) zostały przetransportowane przez ZRM do Szpitala Powiatowego w Trzciance. 

W dalszej fazie działania polegały na pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym na drodze wojewódzkiej oraz na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunięciu resztek pokolizyjnych. 

 W działaniach udział brały trzy zastępy z JRG Trzcianka, Policja, oraz ZRM.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl / Opracowanie: mł.asp. Dacjan Czernik Zdjęcia: mł.asp. Radosław Kiszczak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki