Zebranie delegatów spółek wodnych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Sprawozdania, dyskusja i podjęcie uchwał. W Starostwie Powiatowym w Czarnkowie, odbyło się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Delegatów Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Czarnkowie. Podsumowano roczną działalność organizacji.

REKLAMA

Podczas dorocznego spotkania delegatom przedstawiono sprawozdanie za miniony rok. Dotyczyło ono pracy Zarządu Rejonowego Związku Spółek Wodnych. Ponadto, zaproszeni przez dyrektora Krzysztofa Marcinkowskiego goście, mieli okazję do wysłuchania relacji komisji rewizyjnej z działalności w roku 2017. Nie zabrakło również sprawozdania głównego księgowego. Przybyli na spotkanie delegaci mieli okazję do wzięcia udziału w dyskusji i wyrażeniu swojego zdania na tematy związane z Rejonowym Związkiem Spółek Wodnych w Czarnkowie.

Przegłosowano podział wyniku finansowego za 2017 rok. Podjęli również uchwałę w sprawie zatwierdzenia rocznych sprawozdań finansowych i bilansu oraz udzielenia absolutorium zarządowi z działalności za miniony rok. Zatwierdzony został także budżet związku oraz globalny budżet zrzeszonych spółek wodnych na rok 2018.

Podczas Walnego Sprawozdawczego Zgromadzenia Delegatów Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Czarnkowie nie zabrakło przedstawicieli naszego powiatu. W swoim wystąpieniu starosta pogratulował delegatom i kierownictwu efektów pracy w terenie.

Obrady walnego zgromadzenia można podsumować jako owocne i zachęcające do dalszych działań.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Aleksandra Lipiec Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki