Złodziej motoroweru w rękach policji

Zarzut kradzieży usłyszał 17-latek, który zabrał motorower zaparkowany przed jedną z trzcianeckich kamienic. Wartość skradzionego jednośladu właściciel wycenił na kwotę prawie 4 tys. złotych. Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

REKLAMA

O kradzieży, trzcianeckich mundurowych poinformował właściciel. Z policyjnych ustaleń wynika, że 9 listopada br. około godziny 22.30 mężczyzna idąc ulicą zauważył skradziony pod koniec września br. swój motorower. Pojazd miał zmienioną tablicę rejestracyjną, lecz pokrzywdzony był pewien, że jest jego własności, gdyż "poznał go po uszkodzeniach i małych remontach, jakie sam wykonał".

Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do typowania sprawcy. Następnego dnia złodziej wpadł w ich ręce. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Trzcianki. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli silnik ze skradzionego motoroweru. Zaraz po zatrzymaniu 17-latek został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki