Złoty jubileusz pożycia małżeńskiego Państwa Kwiatkowskich

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

5 lipca br., jubileusz pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Emilia i Dominik Kwiatkowscy. W tym szczególnym dniu małżonkowie otrzymali z rąk burmistrza Trzcianki medale i dyplomy przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

REKLAMA

Do serdecznych gratulacji dołączyła się także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Rzeszotek, która wręczyła wzorowemu małżeństwu piękny bukiet kwiatów. Był również list gratulacyjny od włodarza miasta i mnóstwo ciepłych, płynących prosto z serca życzeń.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Klaudia Matuk

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki