Zmiana organizacji ruchu na Placu Pocztowym od 23 grudnia 2021 r.

Od 23 grudnia 2021 r. stałej zmianie ulegnie organizacja ruchu na Placu Pocztowym w Trzciance. Postoje taksówek zostaną przeniesione na ul. Kościuszki, gdzie zajmować będą 11 miejsc postojowych. Miejsca obecnie zajmowane przez taksówki na Placu Pocztowym zostaną zamienione na miejsca ogólnodostępne, z wprowadzeniem parkowania do 30 minut.

REKLAMA

W soboty i niedziele wprowadzony zostanie zakaz wjazdu pojazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Wita Stwosza do skrzyżowania z ul. Chopina. Zakaz ten nie będzie dotyczył pojazdów elektrycznych, zaopatrzenia i obsługi Centrum Integracji Społecznej.

Szczegółowy plan organizacji ruchu można obejrzeć klikając tutaj.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki