Zostali na noc w szkole... i to z własnej woli!

Uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach wraz z wychowawcą oraz nauczycielką języka niemieckiego spędzili noc w szkole. Jednak, by czas spędzony w murach szkoły był wyjątkowy, to trzeba było wykonać kilka zadań. Pierwszym było postępowanie w myśl przysłowia "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz", czyli zaadaptowanie sali lekcyjnej na sypialnię, drugim wspólne przygotowanie kolacji. Po zjedzeniu pysznego posiłku, przyszedł czas na zabawę. Była bitwa na poduchy, wyścig w śpiworach, malowanie balonów, karaoke, wspólny taniec, a na tzw. wyciszenie – film.

REKLAMA

Po tylu atrakcjach nikt nie myślał o odpoczynku, a już w ogóle o spaniu, ale kiedyś trzeba zregenerować się, bo czas tak szybko umyka.

Pierwsza noc w szkole minęła bardzo szybko i ani się spostrzeżono, a już trzeba było wstać, posprzątać i wracać do domu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: splpgebice.pl | foto: splpgebice.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki