Zwiększy się dostęp dla pojazdów przy jeziorze Sarcze

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Dnia 11 września br. w nowo wybudowanej sali konferencyjnej Nadleśnictwa Trzcianka odbyło się spotkanie Nadleśniczego z Burmistrzem Trzcianki, na którym podpisano wstępne porozumienie w sprawie budowy miejsca postoju pojazdów przy jeziorze Sarcze.

REKLAMA

Swój podpis pod wstępnym porozumieniem złożyli Radosław Gostołek p.o. Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzcianka, Kamila Księżak księgowa Nadleśnictwa Trzcianka, Krzysztof W. Jaworski Burmistrz Trzcianki oraz Izabela Zawalniak zastępca skarbnika gminy Trzcianka. 

Budowę nowych miejsc postojowych planuje się przy drodze wojewódzkiej nr 178, naprzeciwko istniejącego już parkingu przy Parku Ryb Słodkowodnych. Miejsca postoju to jednak nie wszystko. Do współpracy przyłączy się również Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu - Rejon Dróg Wojewódzkich w Czarnkowie wydał pozytywną opinię dla zapewnienia w tym miejscu przejścia dla pieszych. Ponadto planuje się rozszerzenie granic obszaru zabudowanego, czyli ograniczenie prędkości na tym odcinku do 50km/h. 

W wyniki tej trójstronnej współpracy sołectwo Sarcz zostanie wreszcie w bezpieczny sposób skomunikowane z obszarem miejskim.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki