Życzenia dla najstarszego mieszkańca gminy Krzyż Wlkp.

105. rocznicę urodzin obchodził Pan Stanisław Pełka, najstarszy mieszkaniec Gminy Krzyż Wielkopolski. Jubilata w tym dniu odwiedzili: Rafał Sroka, Burmistrz Krzyża Wielkopolskiego, Halina Wylegała, Kierownik Referatu Urzędu Miejskiego oraz Joanna Gapińska, sołtys wsi Łokacz Mały.

REKLAMA

Jubilat jest jednym z pierwszych mieszkańców Łokacza Małego i przyjechał tutaj w 1945 roku z okolic Rzeszowa. W Łokaczu Małym prowadził z żoną gospodarstwo rolne i pracował dorywczo w szkole, jako pracownik gospodarczy. 

Goście przekazali Szanownemu Jubilatowi życzenia oraz słodki upominek i kwiaty.To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki