40-lecie pracy zawodowej

18 marca br., święto 40-lecie pracy zawodowej obchodził Ryszard Macygin – starszy inspektor Straży Miejskiej w Trzciance. Z tej okazji szczególne życzenia oraz gratulacje skierował burmistrz Krzysztof W. Jaworski. Włodarz życzył dobrego zdrowia, realizacji życiowych zamierzeń oraz aby kolejne lata pracy obfitowały w wiele sukcesów.

REKLAMA

Jubilat swoją pracę w Urzędzie Miejskim Trzcianki rozpoczął w 1992 roku. W tym czasie pełnił funkcję zastępcy komendanta, a przez piętnaście lat funkcję komendanta Straży Miejskiej w Trzciance. W czasie pandemii oddelegowany został przez Wojewodę Wielkopolskiego do wsparcia swoimi działaniami funkcjonariuszy trzcianeckiej policji.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki