Długo nie pojeździł

Policjanci z czarnkowskiej "drogówki” zatrzymali 19-letniemu mieszkańcowi Krzyża Wlkp. prawo jazdy za zbyt szybką jazdę. Młody mężczyzna pędził samochodem marki Hyundai w terenie zabudowanym z prędkością 93 km/h przy ograniczeniu do 40 km/h. Jak się okazało kierowca nie nacieszył się prawem jazdy zbyt długo, gdyż uzyskał je w styczniu tego roku.

REKLAMA

6 kwietnia br., około godziny 18:30 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego czarnkowskiej komendy w Drawsku zatrzymali kierującego samochodem marki Hyundai, który przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o więcej, niż 50 km/h na najbliższe trzy miesiące zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Funkcjonariusze w związku z popełnionym wykroczeniem nałożyli na 19-latka mandat. Na konto kierującego wpłynie także 10 punktów karnych. W trakcie sprawdzania w systemach policyjnych ustalono, że nastolatek zbyt długo nie cieszył się prawem jazdy, bo uzyskał je w styczniu tego roku.

Policjanci nadal apelują o rozważną i bezpieczną jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki