Edukacja Lubasz zaprasza na wirtualny spacer po szkole

W tym roku znów pandemia pokrzyżowała nam plany. Miało być jak kiedyś. Wspólny spacer po szkole, zwiedzanie klas, spotkania z nauczycielami… Roznoszący się po wszystkich kątach zapach pieczonych babeczek i ciasta miał zachęcać do zajrzenia w progi internatu. A na końcu wszyscy mieliśmy zajadać się pyszną grochówką. Niestety, kolejny raz nie możemy się spotkać na żywo. Dlatego też postanowiliśmy oprowadzić Was, drodzy ósmoklasiści, w zupełnie inny sposób po naszej szkole. Tym razem zapraszamy wszystkich absolwentów oraz rodziców na wirtualny spacer po korytarzach szkoły. Zobaczycie jak wyglądają klasy, poznacie kierunki kształcenia, a może dopiero odkryjecie, co jest Waszą pasją i w czym możecie się spełnić. Uchylimy też rąbka tajemnicy czym zajmujemy się po lekcjach. Zapraszamy do Edukacji Lubasz!

REKLAMA

 SPACER PO SZKOLE 

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Edukacja Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki