Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Zofii Pachołek

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

Sto lat, to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych mądrości, doświadczyć trudów, a także przeżyć wspaniałe chwile szczęścia.

REKLAMA

Radości z życia i długich lat w zdrowiu życzył wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, który na ręce Jubilatki złożył dyplom z gratulacjami i życzeniami oraz wręczył upominki. - Jubilatko, życzymy Pani wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju i zdrowiu – mówił włodarz gminy Czarnków.

W tej jakże ważnej uroczystości uczestniczyli również: burmistrz Miasta i Gminy Wieleń Elżbieta Rybarczyk, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Gminie Czarnków Mariusz Grzegorek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wieleniu Kamila Harmacińska oraz inni zaproszeni goście.

Dla Pani Zofii przybycie tak wielu osób było miłym zaskoczeniem, a zarazem wielkim przeżyciem. Była bardzo wzruszona. Po życzeniach i wymianie serdeczności, wszyscy zasiedli przy urodzinowym torcie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl / Agnieszka Wiśniewska | foto: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki