Lądowanie LPR w Straduniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

20 marca br. o godzinie 10:41 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Czarnkowie przyjęło zgłoszenie o potrzebie zabezpieczenia lądowiska dla LPR w miejscowości Straduń. Do zdarzenia zadysponowano siły i środki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Trzciance.

REKLAMA

Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia KDR otrzymał informację od osób znajdujących się na posesji, że podczas prac budowlanych jeden z pracowników spadł ze stropu na betonową posadzkę uderzając o nią głową. Brak kontaktu z osobą poszkodowaną, uraz głowy, uraz w okolicy stawu barkowego.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanemu oraz przygotowaniu mężczyzny do transportu lotniczego. Jednocześnie zabezpieczono lądowisko dla LPR oraz oczyszczono miejsce lądowania. Po przekazaniu poszkodowanego LPR ratownicy zabezpieczyli start śmigłowca.

Akcja trwała 1 godzinę i 25 minut.

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. kpt. Ireneusz Łukaszewski Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki