Nadnotecka Grupa Rybacka będzie miała siedzibę w Trzciance

Już od 1 kwietnia 2021 r. siedziba NGR, która jest dysponentem środków unijnych dedykowanych rozwojowi akwenów wodnych (m.in. w zakresie przedsiębiorczości, ochrony wód, zagospodarowania turystycznego), przeniesie się do gminy Trzcianka.

REKLAMA

NGR zrzesza samorządy, przedsiębiorców i organizacje społeczne z terenu Trzcianki oraz gmin Szydłowo, Chodzież, Czarnków, Wieleń, Drawsko i Krzyż Wlkp.

Siedziba stowarzyszenia będzie znajdowała się w Centrum Integracji Społecznej na Placu Pocztowym.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki