Nieuczciwi pracownicy

Ochrona jednego z marketów w Czarnkowie powiadomiła dyżurnego czarnkowskiej komendy o ujętych złodziejach. Nie byłoby w tym zdarzeniu nic szczególnego, gdyby nie fakt, że byli oni pracownikami tego sklepu. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła prawie 800 złotych. Teraz o losie 49-latki i 27-latka zadecyduje sąd. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

REKLAMA

W piątek, 2 kwietnia br., około godziny 21:30 policyjny patrol został wezwany do jednego z marketów w Czarnkowie. Na funkcjonariuszy oczekiwał pracownik ochrony. Z jego relacji wynikało, że pracownicy sklepu tj. 49-letnia mieszkanka gm. Wieleń oraz 27-letni mieszkaniec gm. Czarnków, ukradli różnego rodzaju artykuły spożywcze i chemiczne, alkohole oraz sprzęt AGD o wartości prawie 800 złotych.

Nieuczciwi pracownicy, w trakcie przestępczego procederu nie zdawali sobie sprawy, że są bacznie obserwowani. Niczego nieświadomi skradziony towar zapakowali do kartonu po bananach oraz plastikowej skrzynki, a następnie ukryli w samochodzie należącym do 27-latka.

Zaraz po zatrzymaniu trafili na komendę, natomiast towar z powrotem na sklepowe półki. W trakcie przesłuchania śledczy przedstawili im zarzut kradzieży, do której się przyznali. Wcześniej nie byli karani, za to teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki