"Pingpongowe Marzenia" w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasz klub UKS OPTIMUM Lubasz został ponownie doceniony przez Polski Związek Tenisa Stołowego i został włączony do unikatowego programu Pingpongowe Marzenia. Jest to bardzo duże wyróżnienie związane z wysokiej jakości szkoleniem dzieci i młodzieży, które spotkało nielicznych. Jesteśmy w gronie wybranych 70 klubów z blisko 700, które działają na terenie kraju.

REKLAMA

Dzięki temu projektowi, który wspierany jest przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Lubaszu będzie trenowała dodatkowa 20 osobowa grupa dzieci z roczników 2008 i młodsi. Młodzi adepci tenisa stołowego będą trenować trzy razy w tygodniu i będą podzieleni na mniejsze podgrupy, co zdecydowanie zwiększy ich komfort pracy oraz zdecydowanie poprawi jakość prowadzonych treningów. Dodatkowo dzieci objęte zostaną specjalnym programem treningowym podzielonym na przygotowanie: techniczne, taktyczne oraz motoryczne. Warto zaznaczyć, iż w międzyczasie jako trener miałem możliwość ukończenie specjalistycznego kursu przygotowawczego - Fundamenty I stworzonego i prowadzonego przez Jerzego Grycana - architekta Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego, który jest nieodzownym elementem Pingpongowych Marzeń. Dodatkowo w ramach programu uczestnicy otrzymali koszulki, a w najbliższych dniach do naszego klubu trafi profesjonalny stół do tenisa stołowego San-Ei / TIBHAR SP Allstar.

O Programie:

„Pingpongowe Marzenia” to unikatowy program przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych w formie zajęć pozalekcyjnych. Organizacja szkolenia jest elementem „Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego”. Wartością dodaną przedsięwzięcia jest stworzenie efektywnego systemu wyłaniania najzdolniejszych dzieci do tenisa stołowego poprzez przejście ze sportu szkolnego do klubów oraz wdrożenie ich do współzawodnictwa sportowego w ramach lokalnych i ogólnopolskich zawodów. Ponadto dzięki udziałowi w zajęciach tenisa stołowego ulegną zwiększeniu możliwości rozwojowe dzieci, co będzie skutkowało odciągnięciem ich od złych nawyków, poprzez pokazanie im pozytywnych walorów płynących z uprawiania sportu.

Więcej informacji na stronie WWW.pingpongowemarzenia.pl

Prezes UKS OPTIMUM Lubasz

Bartłomiej Turek

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Prezes UKS OPTIMUM Lubasz Bartłomiej Turek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki