Punkt Szczepień Masowych w Krzyżu Wielkopolskim

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Punkt Szczepień Powszechnych (PSP) przeciwko COVID-19 w Krzyżu Wielkopolskim, otrzymał pozytywną rekomendację Narodowego Funduszu Zdrowia (PSP) i został utworzony w ramach Narodowego Programu Szczepień, w budynku na Targowisku Miejskim.

REKLAMA

Organizatorami gminnego PSP są: Gmina Krzyż Wielkopolski, Przychodnia Lekarska POZ Tomasz Grzeszczuk oraz Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki. Punkt jest gotowy na realizację szczepień i oczekuje na dostawę szczepionek. O sposobie rejestracji PSP będzie na bieżąco informować.

Dziękujemy Posłowi na Sejm RP Marcinowi Porzuckowi za wsparcie na etapie tworzenia punktu, Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Stowarzyszeniu Krzyskie Towarzystwo „Amazonki”, za udostępnienie pomieszczeń do utworzenia PSP.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki