Rozpoczęła się rejestracja w Punkcie Szczepień Powszechnych w Krzyżu Wielkopolskim

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Szczepienia przeciwko Covid-19, w gminie Krzyż Wlkp. nabrały tempa. Rozpoczęła się rejestracja na wizyty w Punkcie Szczepień Powszechnych w Krzyżu Wielkopolskim, w budynku na Targowisku Miejskim, przy ul. Jana Pawła 2.

REKLAMA

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji:

- telefonicznie pod nr: 989,

- na stronie: pacjent.gov.pl, do rejestracji wystarczy nr PESEL i nr telefonu,

- wysyłając SMS o treści: "SzczepimySie", na numer 880 333 333.

Kontakt z infolinią 989, pozwala również na uzyskanie informacji dla już zarejestrowanych, o dogodniejszych terminach i możliwości zmiany miejsca swojego szczepienia.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Rafał Sroka Burmistrz Krzyża Wielkopolskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki