Wyniki Gminnego Konkursu na Pisankę Wielkanocną

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

Święta Wielkiej Nocy to rodzinne, radosne i wiosenne dni. Tradycją jest przygotowanie kolorowych pisanek z wydmuszek jaj różnymi metodami.

REKLAMA

Biblioteka Publiczna Gminy Lubasz im. ks. A. Ludwiczaka wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubaszu zorganizowałam konkurs, którego celem było utrwalanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

W konkursie wzięło udział prawie 150 uczestników z Gminy Lubasz.

29 marca b.r. Komisja Konkursowa w składzie: Beata Szymkowiak - przewodnicząca, Maria Przewdzięk - członek, Marcelina Kuświk - członek, oceniła wszystkie prace i wyłoniła laureatów.

Kategoria I przedszkolaki

1. Oskar Michalak

2. Damian Łukasz Nobik

3. Gabriel Krajewski

Kategoria II kl. I-III

1. Łukasz Arend

2. Zuzanna Kędzierska

3. Olga Dłużak

Kategoria III kl. IV-VIII

1. Patrycja Tabaczyńska

2. Oliwia Krysiak

3. Patryk Kaczmarek

Wyróżnienie

1. Weronika Nowak

- Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy. Laureatów prosimy o zgłoszenie się po nagrody do Biblioteki Publicznej Gminy Lubasz im. ks. A. Ludwiczaka w Lubaszu od najbliższej środy w godzinach pracy Biblioteki. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz wszystkim i życzymy wesołych Świąt - podsumowuje Marcelina Kuświk z Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marcelina Kuświk Gminny Ośrodek Kultury Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki