Wypadek w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W dniu 08.04.2021 r. w godzinach popołudniowych zastępy z JRG Trzcianka zostały zadysponowane do wypadku, do którego doszło w Trzciance na ul. Ogrodowej. Po dojeździe na miejsce ratownicy zastali dwa uszkodzone pojazdy blokujące ruch w obu kierunkach.

REKLAMA

Na miejscu znajdował się patrol Policji. Trzech uczestników zdarzenia podróżujących oplem zostało przewiezionych do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Trzciance. Czwarty uczestnik uczestników zdarzenia - kierowca toyoty odmówił przyjęcia pomocy medycznej od ZRM i pozostał na miejscu.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie ratownicy odłączyli zasilanie akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. W trakcie działań kierowca toyoty źle się poczuł i poprosił o zadysponowanie ZRM. Do czasu przyjazdu karetki ratownicy straży pożarnej udzielali pomocy medycznej poszkodowanemu, który ostatecznie również został przewieziony do SOR.

Ostatnim etapem działań było przemieszczenie uszkodzonych pojazdów na pobliski parking wraz z usunięciem resztek powypadkowych z jezdni.

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: asp. Radosław Kiszczak Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki