XXVII Wielkopolski Festiwal Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej Goraj - Zamek 2021

Komunikaty organizacyjne nr 2b

Zarządu Okręgowego PZŁ W Pile z dnia 12 maja 2021 roku

w sprawie XXVII Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej

Goraj-Zamek 2021

REKLAMA

1. W związku z epidemią koronawirusa oraz obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami festiwal organizowany jest w zmienionej formie i zostaje podzielony na dwie części – wiosenną i jesienną.

2. W części wiosennej festiwalu – 22 maja 2021 roku, odbędzie się:

 • XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - przeprowadzony będzie w sposób hybrydowy
 • XVI Pilski Konkurs Plastyczny pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” - przeprowadzony będzie w sposób zdalny
 • X Ogólnopolski Plener Malarski „Malowanie ze św. Hubertem” - przeprowadzony będzie w sposób zdalny

3. W części jesiennej festiwalu – wrzesień-październik 2021 roku, dokładny termin zostanie ustalony do końca sierpnia 2021 roku, odbędzie się: 

 • XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni
 • XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich
 • X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni
 • V Pilski Turniej Łuczniczy
 • II Konkurs Fotograficzny „Pies myśliwski w obiektywie”
 • Msza św. Hubertowska w Lubaszu

4. XXVII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich przeprowadzony będzie 22 maja 2021 roku w sposób hybrydowy, tzn. uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju wystąpią przed jury „na żywo” na terenie szkoły, natomiast pozostali uczestnicy wezmą udział w konkursie w sposób zdalny:

 • w kategorii solowej przesłuchania konkursowe „online” zostaną przeprowadzone za pomocą łącz internetowych, wyłącznie za pomocą platformy Zoom instalowanej na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Należy połączyć się formie wideokonferencji stosownie wcześniej przed wyznaczonym czasem występu konkursowego. Link oraz numery wymaganych kodów (Meeteing ID oraz Passcode) zostaną wysłane w środę 19.05.2021 r. na adresy mailowe wszystkich uczestników konkursu „online”. Przed występem konkursowym każdy wykonawca „online” musi zagrać kilka dźwięków próbnych w celu sprawdzenia jakości połączenia.
 • w kategorii zespołowej przesłuchania konkursowe zostaną zrealizowane za pośrednictwem wcześniej nagranych i przesłanych filmów. Szczegóły techniczne dotyczące zasad realizacji nagrań oraz procedury nadsyłania nagrań znajdują się na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl.  Link do filmu należy przesłać na adres e-mail: strawa@poczta.onet.pl w terminie do 21 maja 2021 roku.

5. Zachęcamy zgłoszonych sygnalistów myśliwskich do udziału w konkursie.

6. Plan przesłuchań konkursowych (listy startowe wraz z harmonogramem minutowym) zostaną zamieszczone w środę 19 maja 2021 r. na stronie www.muzyka.mysliwska.pl w zakładce Załączniki

7. W razie problemów technicznych proszę telefonować na numery + 48 604 897 107 (Maciej Strawa) lub + 48 662 241 098 (Paweł Strawa).

8. Dyplomy i arkusze oceny konkursowej zostaną wysłane pocztą.

9. Organizatorzy przepraszają za zmiany w przeprowadzeniu festiwalu. Mamy nadzieję, że wprowadzone zasady zostaną przyjęte przez uczestników i sympatyków festiwalu i kultury łowieckiej ze zrozumieniem.

Więcej informacji na www.muzyka.mysliwska.pl

Zarząd Okręgowy PZŁ w Pile

oraz komitet organizacyjny XXVII WFKŁiEE

Goraj-Zamek 2021

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Zarząd Okręgowy PZŁ w Pile oraz komitet organizacyjny XXVII WFKŁiEE Goraj-Zamek 2021

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki